Lis 062017
 

Szanowni Klubowicze,

Nasz klub, w roli ambasadora Krav-Maga Internationa Federation (KIF), serdecznie zaprasza do udziału w VII Egzaminie Krav-Maga Interantional Federation (KIF) na stopnie uczniowskie Krav Maga. Test przeprowadzi czarny pas drugiego stopnia,  Wicemistrz Świata Krav Maga -Robert Budny przy asyście instruktorów WSSW w składzie: Tomasz Woźniak, Mariusz Ćwiąkała oraz Kuba Kotwasiński.

Egzamin odbędzie się w dniu 18.11.2017r. (tj. sobota) w Hali Dydaktyczno-Sportowej AWF Poznań wjazd od ul. Olimpijskiej.

Wszyscy uczestnicy zajęć dopuszczeni są do wzięcia udziału w egzaminie na pierwszy pas – stopnień (żółty 1/3 poziomów). Osoby, które trenują dłużej niż pół roku zaliczać będą egzamin na żółty pas 2/3 poziomów. Klubowicze ze stażem roku podchodzić będą do testu na stopień żółty pas 3/3 poziomów itd.

W organizacji Krav-Maga International Federation, do której przynależy nasz klub obowiązuje system stopni przedstawiony na tej stronie: http://www.wssw.poznan.pl/krav-maga-samoobrona-poznan/stopnie-krav-maga-international-federation/

Wymagania na poszczególne stopnie można znaleźć pod adresem: http://krav-maga.poznan.pl/samoobrona-sztuki-walki.html (w zakładce „EGZAMINY”).

Udział w egzaminie nie jest obowiązkowy. Z uwagi na dodatkowy atut motywacyjny do rozwoju, systematyczność i periodyzowany proces szkolenie oraz jego diagnozę udział w egzaminach jest zalecany.   Zapisy i szczegóły u instruktora.

Uczestnicy, którzy pozytywnie zaliczą egzamin otrzymają Międzynarodowy Certyfikat Krav Maga International Federation, jego polski odpowiednik oraz naszywkę WSSW z danym stopniem. Oba dokumenty są numerowane oraz zabezpieczone hologramami. Upoważniają one do noszenia danego stopnia/pasa.

Harmonogram egzaminu:

  • 8:20-8:40 – Rejestracja uczestników
  • 8:40- 9:00 Rozgrzewka
  • 9:00 – 11:00 Egzamin
  • 11:00 – Zakończenie egzaminu i wręczenie certyfikatów

Wszystkim uczestnikom tego wydarzenia życzymy powodzenia!

Jednocześnie przypominamy, że w tym samym miejscu niespełna 30 min później odbędą się  IV edycja Otwartych Darmowych Szkoleń Samoobrony Krav Maga dla Mieszkańców Poznania. Zachęcamy uczestników egzaminu do pozostania i wzięcia udziału także w tym wydarzeniu.

Zarząd WSSW

Kod QR- z lokalizacją hali:

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.