Maj 242017
 

Szanowni Klubowicze,

Nasz klub, w roli ambasadora Krav Maga Internationa Federation (KIF), serdecznie zaprasza do udziału w VI Egzaminie Krav Maga Interantional Federation (KIF) na stopnie uczniowskie Krav Maga. Test przeprowadzi czarny pas drugiego stopnia,  Wicemistrz Świata Krav Maga -Robert Budny.

Egzamin odbędzie się w dniu 22.05.2017r. (tj. poniedziałek) w Hali „A” AWF Poznań przy ul. M. Chwiałkowskiego 38.

Wszyscy uczestnicy zajęć dopuszczeni są do wzięcia udziału w egzaminie na pierwszy pas – stopnień (żółty 1/3 poziomów). Osoby, które trenują dłużej niż pół roku zaliczać będą egzamin na żółty pas 2/3 poziomów. Klubowicze ze stażem roku podchodzić będą do testu na stopień żółty pas 3/3 poziomów itd.

W organizacji Krav Maga International Federation, do której przynależy nasz klub obowiązuje system stopni przedstawiony na tej stronie: http://www.wssw.poznan.pl/krav-maga-samoobrona-poznan/stopnie-krav-maga-international-federation/

Udział w egzaminie nie jest obowiązkowy. Z uwagi na dodatkowy atut motywacyjny do rozwoju, systematyczność i periodyzowany proces szkolenie oraz jego diagnozę udział w egzaminach jest zalecany. Szczegóły u instruktora.

Uczestnicy, którzy pozytywnie zaliczą egzamin otrzymają Międzynarodowy Certyfikat Krav Maga International Federation, jego polski odpowiednik oraz naszywkę WSSW z danym stopniem. Oba dokumenty są numerowane oraz zabezpieczone hologramami. Upoważniają one do noszenia danego stopnia/pasa.

Harmonogram egzaminu:

  • 19:20 – Przybycie i rejestracja uczestników.
  • 19:30 – Rozpoczęcie egzaminu stopnie żółty 1-3 oraz pomarańczowy 1-3
  • 21:30 – Zakończenie egzaminu

Wszystkim uczestnikom tego wydarzenia życzymy powodzenia!
Zarząd WSSW

 

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.