Sty 142016
 

W Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek w dniu 13 stycznia 2016 r. odbyła się V Poznańska Gala Sportu, na której uhonorowano najlepszych w minionym roku Zawodników, reprezentujących kluby ze stolicy Wielkopolski.

Na Galę został zaproszony Zarząd naszego klubu. Jego Lider Robert Budny został wyróżniony nagrodą specjalną za międzynarodowe sukcesy sportowe w 2015 r. Nasz trener zapewnił sobie tą nagrodę trzema spektakularnymi sukcesami. Zdobyciem tytułu Wicemistrza Świata Krav Maga w kategorii „Open” oraz brązowego medalu w kat. „Mężczyźni-Senior” na I st Open International Krav Maga (z j.ang. I Otwarte Mistrzostwa Świata Krav Maga) rozgrywanych w Paryż 19.12.2015r. Trzecim sukcesem, który przyczynił się do przyznania nagrody było wywalczenie tytułu Mistrza Francji Krav Maga zdobytego na Championnat de France Krav Maga w dn. 12.04.2015 r. także w stolicy Francji.

Na uroczystość przybyło wielu cenionych sportowców i działaczy. Wśród nich m.in. wielokrotny Mistrz olimpijski, świata i Europy, uznawany za jednego z najwybitniejszych polskich sportowców w historii Robert Korzeniowski.

Gala została zorganizowana przez Urząd Miasta Poznania.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym Sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.

Zarząd WSSW

O V Poznańska Gala Sportu pisano także na stronach:

Fragment z uroczystość wyemitowano również w Wiadomościach Sportowych TVP Poznań http://poznan.tvp.pl/23597083/14012016 (materiał dotyczący gali: 00:02:50-00:04:40).

 

 

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.