Zapisy i informacje

 

Oferujemy Państwu treningi Oyama Karate w następującym podziale na grupy szkoleniowe:

Dla dzieci 7-10 lat:

Treningi ogólnorozwojowe z elementami Karate Oyama. Posiadamy sprawdzone i bezpieczne metody zajęć z najmłodszymi. Są one dostosowane do ich możliwości psychicznych i fizycznych. Dzięki systematycznym ćwiczeniom ogólnorozwojowym i rekreacyjnym dziewczęta oraz chłopcy są zdrowsi i robią lepsze postępy w nauce. Trening uczy ich samodyscypliny, poszanowania starszych, a przede wszystkim wiary w siebie, przez co stają się odporniejsi na wszelkie przeciwności. Uczestnicy tych zajęć jako członkowie OYAMA Polskiej Federacji Karate mają możliwość przystępowania do egzaminów na stopnie KYU (pasy uczniowskie) oraz startów w zawodach sportowych Oyama PFK.
W grupie dzieci 7-10 lat prowadzimy także angielskojęzyczną klasę Oyama Karte (SP Nr 46 w Poznaniu).

Dzieci i młodzieży 10-16:

Treningi ogólnorozwojowe z dużym naciskiem na techniki Oyama Karate. Trenujemy w zakresie kihon (technik) oraz form kihon kata (układów technicznych) zarówno z bronią (bo – kij, tonfa – pałka) jak i bez niej. Realizujemy także program szkolenia kumie (walka) w formule Lekki Kontakt (10-12 i 12-14 lat) oraz semi-knockdown (14-16 lat). Uczestnicy tych zajęć jako członkowie OYAMA Polskiej Federacji Karate mają możliwość przystępowania do egzaminów na stopnie KYU (pasy uczniowskie) oraz startów w zawodach sportowych Oyama PFK i Oyama International Federation.

Dla osób powyżej 16 roku życia:

Treningi Oyama Karete w zakresie kihon (technik) oraz form kihon kata (układów technicznych) zarówno z bronią (bo – kij, tonfa – pałka, sai – sztylety) jak i bez niej. Realizujemy także program szkolenia kumie (walka) w formule semi-knockdown (16-18 i 18-22 lata) oraz knockdown (+ 22 lata). Uczestnicy tych zajęć jako członkowie OYAMA Polskiej Federacji Karate mają możliwość przystępowania do egzaminów na stopnie KYU (pasy uczniowskie) oraz Dan (pasy mistrzowskie). Są także członkami OYAMA International Federation, co daje im możliwość rywalizacji sportowej na całym świecie.

Dla każdej z wyżej wymienionych grup jedna jednostka treningowa wynosi 60 min.

Wszystkie zajęcia Oyama Karate prowadzi Sensei Robert Budny 2 dan, brązowy medalista Mistrzostw Europy Oyama IKF, wielokrotny zdobywca podium Mistrzostw i Pucharów Polski, instruktor z bogatym doświadczeniem (więcej informacji o instruktorze)

Treningi Oyama Karate odbywają się w trzech punktach w Poznaniu:

 • Gimnazjum 42
  im.H.Sienkiewicza
  ul.Św.Jerzego 6/10
  61-546 Poznań
 • Szkoła Podstawowa Nr 19
  Stanisława Staszica
  Oświecenia 1
  61-205 Poznań
 • Szkoła Podstawowa Nr 46
  Marii Dąbrowskiej
  Inowrocławska 19
  61-044 Poznań

Informacje dotyczące opłat przy zapisach na treningi Oyama Karate

Zobacz plan treningów poszczególnych grup

Pytania i zapisy: 697-788-820