Sty 222018
 

 

Obóz dedykowany dla dzieci i młodzieży trenującej w WSSW Oyama Karate lub Krav Maga.

Termin: 08-16.08.2018r.

Miejsce: Międzyzdroje (województwo zachodniopomorskie)

Miejsce zakwaterowania: Ośrodek Wczasowy Stilo, ul. Gryfa Pomorskiego 78, 72-500 Międzyzdroje, www.miedzyzdroje-stilo.pl

Ośrodek znajduje się zaledwie 100m od plaży. Posiada 150 pokoi noclegowych w pięciu pawilonach dwukondygnacyjnych. Pokoje posiadają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, tv, lodówki i czajniki bezprzewodowe. Do dyspozycji są pokoje 2- i 3-osobowe oraz pokoje typu studio 2+2, 2+3 lub 3+3.

Na terenie Ośrodka znajdują się m.in. odkryty basen, 3 świetlice do organizacji zajęć grupowych mieszczące po 50 osób, sala disco wyposażona w profesjonalny sprzęt muzyczny oraz oświetlenie, stołówka, pizzeria, sklep spożywczy, boisko do siatkówki, stół do ping-ponga, miejsce na gry, zabawy drużynowe i treningi.

Wyżywienie: Całodzienne – pełne wyżywienie: śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego, obiady z podwieczorkiem serwowane. 

Transport: Zorganizowany – autokarowy.

Program: Obóz ma charakter sportowo-rekreacyjny. Treningi dwa razy dziennie z podziałem na wiek i poziom zaawansowania (zajęcia na plaży, w terenie i w sali). Zwiedzanie  Międzyzdrojów m.in. Planetarium, Molo, Promenada Gwiazd, Kino 7D. Wycieczka do Parku Linowego. Kąpiele morskie, dyskoteki, ogniska, gry i zabawy sportowe. Maraton sztuk walki (Krav Maga, Oyama Karate, Muay Thai, BJJ, Kobudo, Boks). Nauka czarnej taktyki i pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia na basenie na terenie ośrodka.

Kadra: Wysoko kwalifikowana, doświadczona i sprawdzona kadra trenerów/ pedagogów/ wychowawców, m.in.: Robert Budny (kierownik obozu) 2 Dan Oyama Karate, 2 nd degree Black Belt Krav Maga, Tomasz Woźniak 1 Dan Oyama Karate, 3th Degree Blue Belt Krav Maga, Tomasz Lewandowski 4 Kyu Oyama Karate, 1 st Degree Orange Belt Krav Maga oraz inni instruktorzy, wychowawcy i opiekun medyczny.

Obóz zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty.

Koszt uczestnictwa: 1440 zł / osoba.
Cena zawiera ubezpieczenie, wszystkie atrakcje wymienione w programie obozu, transport, pobyt, wyżywienie, opiekę medyczną, koszulkę obozową, film i zdjęcia z obozu, naszywkę klubową, dyplom, gadżety -pamiątkowy).

Możliwość opłaty w trzech ratach:

  • I rata 480 zł (wpłata gwarancyjna nie podlega zwrotowi – płatne gotówką u instruktora) do dnia 30.04.2018 r.,
  • II rata 480 zł do dnia 31.05.2018 r.– płatne gotówką lub na konto klubu
  • III 480 zł do dnia 30.06.2018 r. – płatne gotówką lub na konto klubu

Pytania i zapisy u instruktora prowadzącego zajęcia bądź pod nr tel. 697-788-820

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (46). O udziale w obozie decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak co roku z każdego dnia obozu udostępniać będziemy zdjęcia i opisy w postaci news na stronie internetowej klubu tak by wszyscy Rodzice oraz Koledzy i Koleżanki z klubu mogli śledzić na bieżąco nasze poczynią.

Zachęcamy do odwiedzin zakładki Obozy Sportowe WSSW, w której znajdują się zdjęcia, filmy i opisy obozów z lat ubiegłych.

Zastanawiasz się czy wziąć udział sprawdź jak było w roku ubiegłym (opis oraz filmy z każdego dnia obozu dostępne pod linkiem: http://www.wssw.poznan.pl/podsumowanie-z-vi-obozu-sportowego-wssw-dla-dzieci-i-mlodziezy/ ).

Zapraszamy Zarząd WSSW

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.